Idd-ID-2006 - Taśma LED 120 SMD 2835 IP20 - zimna9,6W/m
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 9,6 W/m |
| BARVA SVĚTLA | Studená bílá 6000K (CW) |
| Světelný tok | 1040 lm/m |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Počet diod | 120LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ světelného zdroje | SMD2835 |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 8 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 25 000h |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 25 mm |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 364 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
155 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 168 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 168 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
