Mil-389776 - Track White 3-okruhový přepínač Typ: Straight Mini
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | - |
| VÝŠKA SKLA (mm) | - |
| GWINT | - |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,022 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,02 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 1,8 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 14A) POČET SVĚTELNÝCH BODŮ |
| POWER | 16A |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2.6 |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 26 mm |
| Hloubka balení (cm) | 3.1 |
| Hloubka (mm) | 31 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 7 |
| ŠÍŘKA (mm) | 70 mm |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | PLAST + MĚĎ |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
75 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 83 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 83 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
