Mil-389755 - Cyklop Kolejové svítidlo černé 1xGx53 3-Wire
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,22 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,25 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| VÝŠKA (mm) | 135 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 13 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 16 |
| POWER | 1XGX53 / MAX. 11W |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 50 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 82 mm |
| Hloubka (mm) | 82 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 82 mm |
| Hloubka balení (cm) | 9 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 9 |
| MATERIÁL | Hliník |
| LAMP FAMILY | CYCLOP |
| barva | BLACK |
| GWINT | GX53 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
255 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 283 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 283 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
