Mil-389740 - Tiger Track sada svítidel černá 3xGU10 1m
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,66 kg |
| Hloubka (mm) | 1000 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 101 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 12 |
| HMOTNOST BALENÍ | 12 kg |
| VÝŠKA (mm) | 155 mm |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1 kg |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 3 |
| POWER | 3XGU10 / MAX. 10W |
| ŠÍŘKA (mm) | 55 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 55 mm |
| Hloubka balení (cm) | 6.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 8.5 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 90 mm |
| MATERIÁL | HLINÍK + PLAST |
| barva | BLACK |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | TIGER |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
680 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 755 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 755 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
