Mil-389536 - Konektor L Track Black 1 okruh v2.0
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,051 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,05 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 1.75 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10 |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| VÝŠKA (mm) | 17,5 mm |
| NOVINKY | 24 |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,8 kg |
| Hloubka (mm) | 70,55 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 70,55 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | TRACK LIGHT |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
42 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 47 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 47 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
