Mil-389530 - Přímý konektor Track Black 1 Circuit v2.0
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,041 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,04 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2.05 |
| VÝŠKA (mm) | 20,5 mm |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka (mm) | 34 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 4,3 kg |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| ŠÍŘKA (mm) | 78 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | TRACK LIGHT |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
37 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 41 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 41 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
