Mil-389278 - Spínač kolejového osvětlení černý 3okruhový Typ: T UL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,14 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,17 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 165 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 17.5 |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka balení (cm) | 22 |
| VÝŠKA (mm) | 33 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 36 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,8 kg |
| Hloubka (mm) | 98 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Sklad dodavatel 57 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
308 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 342 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 342 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
