Mil-389182 - Přímý konektor MAGNETICKÁ DOPRAVA
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| ŠÍŘKA (mm) | 135 mm |
| Hloubka (mm) | 17 mm |
| VÝŠKA (mm) | 17 mm |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
138 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 153 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 153 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
