Mil-389179 - Skrytý roh dolů L MAGNETICKÁ DOPRAVA
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,082 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,1 kg |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 75 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 77 mm |
| Hloubka (mm) | 77 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
292 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 324 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 324 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
