Mil-389176 - Zápustný rohový díl L MAGNETICKÝ DRŽÁK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,09 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,11 kg |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 74 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 77 mm |
| Hloubka (mm) | 77 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
292 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 324 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 324 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
