Mil-389173 - MAGNETICKÁ DOPRAVA 150 cm pod omítku
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 50 mm |
| Hloubka (mm) | 75 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| MATERIÁL | kov |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
876 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 973 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 973 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
