Mil-389161 - MAGNETICKÁ STOPA 24W VEDLA
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,35 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,40 kg |
| KATALOG | 2023 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2100lm |
| VÝŠKA (mm) | 22 mm |
| POWER | 24W LED |
| Hloubka (mm) | 25 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 292x292 mm |
| Hloubka balení (cm) | 3 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 33 |
| VOLTAGE | 48V |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 5 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 51 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
823 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 914 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 914 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
