Mil-386089 - Závěsné svítidlo STARLIGHT 3xE14
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 135 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka (mm) | 210 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 210 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 28 |
| POČET ZBRANÍ | 3 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,62 kg |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| POWER | 3xE14 40W |
| HRUBÁ HMOTNOST | 4,72 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-900 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 650 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 86 |
| barva | CHROM |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | STARLIGHT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 54 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
3 655 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 061 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 061 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
