Tkl-18012 - ŻARÓWKA E27 CLEAR 6W 3000 K DIMMABLE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Zdroj světla | E27 |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| BARVA SVĚTLA | WARM |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | E |
| Maximální výkon LED | max. 6W LED |
| Teplota K | 3000K |
| Světelný tok lm | 806 lm |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| DIMMABLE | Ano |
| CRI | >80 |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
| Délka lampy | 45 mm |
| šířka lampy | 45 mm |
| výška lampy | 76 mm |
| Délka krabice | 45 mm |
| Šířka krabice | 45 mm |
| Výška boxu | 90 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,02 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,030 kg |
| Životnost LED | 15000 h |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Typ svítidla | Nepoužije se |
| Faktor RA | 80 |
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
99 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 116 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 116 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
