Tkl-6859 - TRACER TRÓJOBWODOWY PIANO WHITE 1 G9
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| TRACER Naše tříokruhové sledovače s různým zakončením představují inovativní řešení, které vám poskytne výjimečnou flexibilitu a možnost přesného ovládání osvětlení. S našimi tříokruhovými sledovači se budete moci sami rozhodnout, která světla chcete zapnout, vypnout nebo spustit. Díky samostatnému ovládání jednotlivých míst na přípojnici vám naše tříokruhové sledovače poskytnou úplnou kontrolu nad osvětlením. Podle svých preferencí můžete zapínat, vypínat nebo spouštět konkrétní světla. Je to dokonalý způsob, jak dodat osvětlení charakter a rozmanitost. Naše tříokruhová trasovací světla byla vytvořena s ohledem na naprostou spokojenost zákazníků. Proto nabízíme řadu různých typů koncovek, které dokonale vyhoví vašim potřebám. Ať už pro svůj projekt osvětlení potřebujete konkrétní typy koncovek, nebo byste chtěli mít možnost koncovky v budoucnu snadno vyměnit a přizpůsobit, u nás najdete to správné řešení. | |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plastový materiál|Kabel |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | G9 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Industriální|Loftové|Minimalistické|Moderní |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Typ svítidla | Závěsná lampa |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další informace | Možnost změny výšky elektrikářem s kvalifikací SEP |
| Délka lampy | 35 mm |
| šířka lampy | 80 mm |
| výška lampy | 2000 mm |
| Délka krabice | 590 mm |
| Šířka krabice | 145 mm |
| Výška boxu | 130 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,41 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,660 kg |
Sklad dodavatel 17 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
638 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 750 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 750 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
