Tkl-3132 - ŻARÓWKA G9 LED 4000 K 4W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Zdroj světla | G9 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | D |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
| Maximální výkon LED | max. 4W LED |
| Teplota K | 4000K |
| Světelný tok lm | 595 lm |
| DIMMABLE | NE |
| CRI | >80 |
| Délka lampy | 18 mm |
| šířka lampy | 18 mm |
| výška lampy | 54 mm |
| Délka krabice | 25 mm |
| Šířka krabice | 25 mm |
| Výška boxu | 80 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,014 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,018 kg |
| Životnost LED | 12500 h |
Sklad dodavatel 2256 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
130 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 153 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 153 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
