Tkl-3131 - ŻARÓWKA G9 LED 3000 K 4W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Zdroj světla | G9 |
| BARVA SVĚTLA | WARM |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | D |
| Maximální výkon LED | max. 4W LED |
| Teplota K | 3000K |
| Světelný tok lm | 547 lm |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | NE |
| CRI | >80 |
| Délka lampy | 18 mm |
| šířka lampy | 18 mm |
| výška lampy | 54 mm |
| Délka krabice | 23 mm |
| Šířka krabice | 23 mm |
| Výška boxu | 80 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,014 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,018 kg |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Typ svítidla | Nepoužije se |
| Životnost LED | 12500 h |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
Sklad dodavatel 1598 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
130 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 153 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 153 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
