Tkl-3138 - ŻARÓWKA GU10 5W WARM WHITE 3000 K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Zdroj světla | GU10 |
| BARVA SVĚTLA | WARM |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
| Maximální výkon LED | max. 5W LED |
| Teplota K | 3000K |
| Světelný tok lm | 418 lm |
| DIMMABLE | NE |
| CRI | >80 |
| Délka lampy | 50 mm |
| šířka lampy | 50 mm |
| výška lampy | 56 mm |
| Délka krabice | 50 mm |
| Šířka krabice | 50 mm |
| Výška boxu | 63 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,026 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,040 kg |
| Životnost LED | 12500 h |
Sklad dodavatel 2563 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
52 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 61 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 61 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
