Tkl-195 - UCHWYT MOCUJĄCY CZARNA GIRLANDA
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Materiál rámu | Mosazné |
| Barva rámu | BLACK |
| Délka lampy | 25 mm |
| šířka lampy | 25 mm |
| výška lampy | 15 mm |
| Délka krabice | 0 mm |
| Šířka krabice | 0 mm |
| Výška boxu | 0 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,034 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,040 kg |
| Přední barva | BLACK |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
119 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 140 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 140 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
