Rab-2070 - RABALUX E14
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Stmívatelné
| Objímka | E14 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 80 mm |
| Světelný tok | 470 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Životnost LED | 20000 h |
| Vyzařovací úhel | 180 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Počet sepnutí | 15000 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový list
Skladem 4 ks - ihned k odeslání, dalších 952 ks - sklad dodavatel - 3-11 dní.
Výprodej -20%
50 Kč 40 Kč
počet výprodejových kusů: 4
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
