Mil-383506 - Podskříňová lampa Duální 18W 4000K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| CRI [RA] | ≥80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,32 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,45 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1750lm |
| POWER | 18W LED |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| NOVINKY | 25 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 25000H |
| VÝŠKA (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 4.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 528 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 54 |
| Hloubka (mm) | 64 mm |
| Hloubka balení (cm) | 7 |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,4 kg |
| MATERIÁL | Hliník+PC+ABS |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | D |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
579 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 643 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 643 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
