Mil-382285 - ZEPHYR BLACK 48W LED ventilátor + PILOT
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 170 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,10 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 4,15 kg |
| POWER | 48W LED |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 600 mm |
| Hloubka (mm) | 600 mm |
| Hloubka balení (cm) | 64 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 64 |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - PCB78212 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø600 mm |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| DIMMABLE | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
| LAMP FAMILY | ZEPHYR |
Sklad dodavatel 22 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
2 382 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 647 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 647 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
