Mil-382120 - LED žárovka 5W E14 G45 6000K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| CRI [RA] | ≥80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,023 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,033 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| ÚHEL SVĚTLA | 200° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| VOLTAGE | 230V |
| NOVINKY | 24 |
| HMOTNOST BALENÍ | 3,9 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 4.5 |
| Hloubka balení (cm) | 4.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 400Lm |
| Hloubka (mm) | 45 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 45 mm |
| POWER | 5W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 8.2 |
| VÝŠKA (mm) | 82 mm |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | E14 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | G |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PLAST + HLINÍK |
| BARVA SVĚTLA | Studená 6000K |
Skladem 9 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
16 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 18 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 18 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
