Mil-381937 - LED žárovka 11W E27 A60 3000K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,03 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,04 kg |
| Hloubka balení (cm) | 0.6 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 0.6 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1055lm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11.2 |
| VÝŠKA (mm) | 110 mm |
| POWER | 11W |
| ÚHEL SVĚTLA | 200° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22/23 |
| VOLTAGE | 230V |
| HMOTNOST BALENÍ | 4,5 kg |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 3000K |
| GWINT | E27 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PLAST + HLINÍK |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladem 6 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
27 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 30 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 30 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
