Mil-381790 - LED žárovka 11W E27 A60. Barva: neutrální
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,048 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1055 lm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11 |
| VÝŠKA (mm) | 110 mm |
| POWER | 11W |
| ÚHEL SVĚTLA | 200° |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 6 |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | E27 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø60 mm |
Skladem 4 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
27 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 30 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 30 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
