Mil-381781 - LED žárovka 6,5W GU10. Barva: studená
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| ÚHEL SVĚTLA | 110° |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 12.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 200ks |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 560 lm |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| POWER | 6.5W |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 8.5 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| GWINT | GU10 |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø50 mm |
| BARVA SVĚTLA | Studená 6000K |
| LAMP FAMILY | LAMP FAMILY |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
27 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 30 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 30 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
