Mil-381586 - LED žárovka 7W E14 G45 Ball. Barva: studená
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,023 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,035 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 180° |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka balení (cm) | 4.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 4.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 45 mm |
| Hloubka (mm) | 45 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 560 lm |
| POWER | 7W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 8 |
| VÝŠKA (mm) | 80 mm |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | E14 |
| BARVA SVĚTLA | Studená 6000K |
Skladem 8 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
22 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 24 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 24 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
