Mil-381550 - BUNNY LED CLOCK dětská lampička 0,6W LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,36 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,57 kg |
| POWER | 0,6W LED |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,96 kg |
| KATALOG | 2023 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20ks |
| Hloubka balení (cm) | 27 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 27 |
| VÝŠKA (mm) | 50 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 7 |
| DODÁVKY | Baterie 3xAA |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LED CLOCK |
| barva | MULTIKOLOR |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø260mm |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
419 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 466 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 466 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
