Rab-77107 - Tarpa
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Venkovní svítidla industriálního stylu, to jsou svítidla Tarpa. Jsou vyrobena z kovu v elegantní černé barvě s mřížovým černým kovovým stínidlem, doplněným o plastový válcovitý chránič žárovky v transparentní barvě. Lze osadit chytrou LED žárovkou a pomocí aplikace v chytrém telefonu žárovky stmívat nebo měnit teplotu a barvu svícení. S klasickým závitem E27. |
|
| Barva | černá / transparentní |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 1x40 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 740 mm |
| Průměr | 135 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
928 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 190 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 190 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
