Mil-380695 - Nástěnné svítidlo MILANO 2xE14
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| ŠÍŘKA (mm) | 170 mm |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 2 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,1 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,6 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22 |
| Hloubka balení (cm) | 22 |
| Hloubka (mm) | 230 mm |
| NOVINKY | 25 |
| POWER | 2xE14 max 40W LED |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 37 |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| LAMP FAMILY | MILANO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodavatel 28 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
2 546 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 829 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 829 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
