Mil-380689 - Stropní svítidlo MILANO fi 60cm 9xE14
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 17 |
| NOVINKY | 25 |
| ŠÍŘKA (mm) | 600 mm |
| Hloubka (mm) | 600 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 66 |
| Hloubka balení (cm) | 66 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 8 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 9 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 9,6 kg |
| POWER | 9xE14 max. 40W LED |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| LAMP FAMILY | MILANO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodavatel 31 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
8 992 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 991 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 991 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
