Mil-380605 - Jojo RGB + 3000/6000K světlo pod skříňku
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,09 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,1 kg |
| POWER | 0.6W |
| ÚHEL SVĚTLA | 110°-120° |
| DODÁVKY | Lithiová baterie 18650 |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 3.7V |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| VÝŠKA (mm) | 32 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 50lm |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 60 |
| ŠÍŘKA (mm) | 75 mm |
| Hloubka (mm) | 75 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 8 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 8 |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,5 kg |
| CRI [RA] | 80 |
| MATERIÁL | ABS + PC |
| barva | BÍLÁ / ČERNÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI |
| DIMMABLE | Ano |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K + RGB |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 177 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 177 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
