Mil-380422 - Astronaut Led Sky Star Projector
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Hloubka (mm) | 105 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 12 |
| ŠÍŘKA (mm) | 120 mm |
| Hloubka balení (cm) | 13 |
| HMOTNOST BALENÍ | 14,4 kg |
| VÝŠKA (mm) | 228 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 24 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 24.0000 |
| DODÁVKY | USB |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
356 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 395 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 395 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
