Mil-380395 - Led panel 48W 4000K podsvícený 60/60
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,5 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,6 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 110° |
| VÝŠKA (mm) | 23 mm |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| POWER | 48W LED |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 50000h |
| VÝSTUP SVĚTLA | 5760lm |
| ROZMĚRY MONTÁŽNÍHO OTVORU (mm) | 592x592mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 595 mm |
| Hloubka (mm) | 595 mm |
| Hloubka balení (cm) | 61 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 61 |
| CRI [RA] | 80 |
| HMOTNOST BALENÍ | 9 kg |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | E |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
732 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 813 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 813 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
