Mil-380254 - Svítidlo Volf Spot Gold 4xGU10
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,15 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10 |
| HMOTNOST BALENÍ | 12,5 kg |
| VÝŠKA (mm) | 133 mm |
| Hloubka balení (cm) | 14 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1 kg |
| NOVINKY | 24 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 4 |
| POWER | 4xGU10 max. 10W LED |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 58 mm |
| Hloubka (mm) | 590 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 60 |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 7 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 80 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | VOLF |
| barva | GOLD |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
743 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 825 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 825 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
