Mil-378325 - MAYA BLACK 13W PIR PLAFON Ø330 mm
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,60 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,80 kg |
| POWER | 13W LED |
| ÚHEL SVĚTLA | 160° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1650lm |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22 |
| ŠÍŘKA (mm) | 330 mm |
| Hloubka (mm) | 330 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 330 mm |
| Hloubka balení (cm) | 36 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 36 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 7 |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| LAMP FAMILY | MAYA |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
509 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 566 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 566 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
