Mil-377836 - Nástěnné svítidlo PRESTON GOLD/BLACK 1x mini GU10
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,45 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,65 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 14 |
| VÝŠKA (mm) | 140 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18 |
| POWER | 1x mini GU10 |
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | 230V/50Hz |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 40 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 80 mm |
| Hloubka (mm) | 80 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 80 mm |
| barva | ČERNÁ / ZLATÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| GWINT | mini GU10 |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | PRESTON |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 7 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
499 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 554 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 554 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
