Mil-377821 - PRESTON PINK/WHITE 3x mini stropní svítidlo GU10
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,3 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,6 kg |
| Hloubka balení (cm) | 11 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 14 |
| VÝŠKA (mm) | 140 mm |
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | 230V/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 3 |
| ŠÍŘKA (mm) | 340 mm |
| POWER | 3x mini GU10 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 40 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 40 mm |
| Hloubka (mm) | 80 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 90 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| GWINT | mini GU10 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | PRESTON |
| barva | RŮŽOVÁ / BÍLÁ |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 17 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
1 162 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 291 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 291 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
