Mil-376813 - POZNÁMKA MODRÁ 45W LED plafon Ø480 mm
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,4 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2800lm |
| POWER | 40W LED |
| Hloubka balení (cm) | 55 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 55 |
| VÝŠKA (mm) | 80 mm |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78152 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + PLAST |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| barva | Modrá |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø480mm |
| LAMP FAMILY | PLAFONIERS |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| DIMMABLE | Ano |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 003 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 114 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 114 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
