Mil-376087 - SVĚTLO SE SENZOREM POHYBU PRO PŘÍRUČNÍ ZAVAZADLA 4000K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,03 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,03 kg |
| POWER | 0.2W |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11.5 |
| Hloubka (mm) | 15 mm |
| Hloubka balení (cm) | 2.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 20 lm |
| HMOTNOST BALENÍ | 3,1 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 30 mm |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 7.5 |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| MATERIÁL | PVC |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
122 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 136 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 136 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
