Mil-376075 - POVRCHOVÉ SVĚTLO S DETEKTOREM POHYBU 4000K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,10 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,11 kg |
| POWER | 0.5W |
| VÝŠKA (mm) | 140 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 16 |
| Hloubka (mm) | 20 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 35 lm |
| Hloubka balení (cm) | 4 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,7 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| MATERIÁL | PVC |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
223 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 248 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 248 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
