Mil-375925 - rám 60x60 pro LED PLASTIC PANEL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,54 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,55 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 14,10 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 25ks |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 27 |
| VÝŠKA (mm) | 43 mm |
| Hloubka (mm) | 600 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 600 mm |
| Hloubka balení (cm) | 62 |
| barva | BÍLÁ |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
149 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 165 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 165 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
