Mil-375874 - EKO-LIGHT 6'' stolní ventilátor 2v1 černý
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,7 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,93 kg |
| Hloubka balení (cm) | 15.5 |
| POWER | 15W |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 20.5 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 200 mm |
| Hloubka (mm) | 210 mm |
| VÝŠKA (mm) | 310 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
369 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 410 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 410 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
