Mil-375871 - LED PANEL 30x60 - 24W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,54 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,64 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 10 kg |
| VÝŠKA (mm) | 11,5 mm |
| ÚHEL SVĚTLA | 120 ° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1600 lm |
| POWER | 24 W |
| Hloubka balení (cm) | 3 |
| Hloubka (mm) | 300 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 33 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 5ks |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 60 |
| ŠÍŘKA (mm) | 600 mm |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 28 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
695 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 772 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 772 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
