Ald-1110G_M - PŘÍRODA TMAVÁ M ZÁVĚSNÁ LAMPA
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| RAL | RAL |
| hmotnost lampy | 0.6000 |
| průměr stínidla | 1 x 40 |
| max. Příkon | 1x max 15W led |
| výška lampy | 200 |
| výška pevného prvku | 27 |
| šířka lampy | 40 |
| hloubka lampy | 40 |
| TYP DŘÍKU | E27 |
| materiál | kov / dřevo |
| barva | PŘÍRODNÍ |
| Výkon | 15 W |
| Výška | 2000 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Výrobce | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodání 2-3 týdny
Supercena
2 522 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 802 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 802 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
