Ald-1087L40 - MOSAZNÁ ZÁVĚSNÁ LAMPA BOSSO 4
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| RAL | RAL |
| šířka lampy | 100 |
| výška lampy | 120 |
| hloubka lampy | 14 |
| hmotnost lampy | 2.6400 |
| výška pevného prvku | 36 |
| průměr stínidla | 4 x 14 |
| max. Příkon | 4 x max 5W vedl |
| barva | MOSAZ |
| TYP DŘÍKU | E14 |
| materiál | kov / sklo |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodání 2-3 týdny
Supercena
5 977 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 641 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 641 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
