ARG-1449 - ARGUS 2050 NINA
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Různé barvy
| Barva - provedení | zlatá (GL) |
|
LED stolní lampička CCT - S PROMĚNLIVOU BARVOU/CHROMATIČNOSTÍ/TEPLOTOU SVĚTLA 3000K / 4000K / 6000K -flexibilní nastavení stínítka - lze libovolně natáčet vč. adaptéru 12V/550 mA Do poznámky vepište požadovanou barvu lampičky |
|
| S vypínačem | |
| Barva | bílá / černá / stříbrná / zlatá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 8 W |
| Světelný tok | 400 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Životnost LED | 25000 h |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Včetně trafa | |
Dodání 5-7 prac. dní
685 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
