GL-58438G Stolní svítidlo, kov černý, plast černý a bílý, dotykové zapnutí/vypnutí, plynulá regulace dotykového stmívače, paměť, aku CR18650 1800mAh 3,7V, IP44, ø:106mm H:360mm, V:36cm nebo 24cm, LED 3W 230V, zdroj 300lm, výstup 130lm, 3000K - Vannie LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Dekorativní lampička vyrobená z kovu a plastu. Díky IP44 je vhodná také pro venkovní použití, např. na balkon či terasu, ale také do kaváren, kde chcete navodit příjemnou atmosféru. Svítí teplou bílou barvou. |
|
| S vypínačem | |
| Se stmívačem | |
| Barva | matná černá / bílá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 5 V |
| Výkon | LED 3 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 360 mm |
| Průměr | 106 mm |
| Světelný tok | 130 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
488 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 610 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
