GL-58457W Stolní svítidlo, plast bílý, kabel PVC bílý, dotykové zapnutí/vypnutí, plynulý dotykový stmívač, USB-A 2.0 - USB-C, součástí balení baterie CR18650 1800mAh, Dx?xV:125x100x410mm, délka kabelu1000mm, LED 1W 230V, 25lm výstup, 3000K - Hela LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Dekorativní lampička s dotykovým vypínačem a stmívačem. USB nabíjení. |
|
| S vypínačem | |
| Se stmívačem | |
| Barva | matná bílá / bílá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 5 V |
| Výkon | LED 1 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 410 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 25 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
524 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 655 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 655 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
