Loretta LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Elegantní stropní svítidlo vyrobené z kovu a akrylu v kombinaci barev černá, bílá, transparentní. Vhorné do všech moderních interiérů. Pomocí vypínače na zdi je možné fixovat barvy, svítidlo má také paměť posledního nastavení. 2700K/4000K/6500K. |
|
| Barva | černá / bílá / transparentní |
| Materiál | kov / akryl (plast) |
| Barva světla | 2700/4000/6500 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-48039-30 detail výrobku
| Výkon | LED 30 W |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 330 mm |
| Hloubka | 81 mm |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 28 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
1 312 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 640 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 640 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. GL-48039-40 detail výrobku
| Výkon | LED 40 W |
| Délka | 530 mm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 61 mm |
| Světelný tok | 2500 lm |
| Energetická třída svítidla |
|
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 456 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 820 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 820 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
